REFERENCIE

0
Zdieľať

Dôveryhodný partner, ktorý skutočne rozumie značke BioGaia

S cieľom rozšíriť dosah našich probiotických prípravkov sme začali s partnerstvom so spoločnosťou Ewopharma pred dvanástimi rokmi, v roku 2007. Po úspešnom uvedení na trh v niekoľkých krajinách sa naša spolupráca rozrástla o registráciu, distribúciu, predaj a marketing prípravkov BioGaia v 15 krajinách strednej a východnej Európy.

V priebehu rokov sme ťažili nielen z rozsiahlych skúseností spoločnosti Ewopharma na týchto trhoch, ale aj z ich odbornosti v oblasti medicínskeho a spotrebiteľského marketingu. Ich skutočné pochopenie našich výrobkov a BioGaia ako značky z nich urobilo jedného z našich troch najlepších partnerov na svete.

Vážime si spoločnosť Ewopharma ako vysoko profesionálneho partnera, ktorému môžeme plne dôverovať. Určite by sme ich odporučili akejkoľvek spoločnosti, ktorá chce využiť potenciál týchto rozvíjajúcich sa trhov (len to nepovedzte našim konkurentom).

0
Zdieľať

Profesionalita a otvorenosť v partnerstve so spoločnosťou Dr. Falk Pharma

So spoločnosťou Ewopharma úspešne spolupracujeme už viac než dvadsať rokov. Spolupráca, ktorá najprv začala s produktami Salofalk® a Ursofalk® v niekoľkých vybraných krajinách, neskôr prerástla do dlhodobej spolupráce. V súčasnosti sa plne spoliehame na spoločnosť Ewopharma, ktorá plne pokrýva všetky marketingové, predajné a regulatórne aktivity súvisiace s rozsiahlym produktovým portfóliom spoločnosti Dr. Falk vo Východnej Európe. 
Široká a etablovaná sieť spoločnosti Ewopharma nám umožnila rozšíriť našu prítomnosť v tomto regióne a profitovať z ich skúseností a znalostí týchto trhov, na ktoré by sme za iných okolností ťažko vstúpili. Ewopharma je pre nás dôveryhodný partner a naša spolupráca bola vždy charakterizovaná profesionalitou a otvorenosťou. Bezpochyby by sme odporučili spoločnosť Ewopharma iným farmaceutickým spoločnostiam, ktoré hľadajú možnosť vstupu na trhy Strednej a Východnej Európy a tešíme sa na pokračovanie tohto plodného partnerstva aj v budúcnosti.